Öztat Yemek
Lezzetin Adı

Öztat Yemek
" Lezzetin Adı "

   ÖZTAT KURUMSAL

Öztat Yemek PendikÖztat Yemek Üretim ve Gıda Sanayi Ticaret ve Limitet Şirketi adıyla kurulmuş deneyimli bir firmadır. Gerek kurumsal yapısı ile olsun, gerekse profesyonel iş ahlakı ile %100 müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmakta olan reel bir firmayız.
ÖZTAT YEMEK Üretim Tesisi olarak gerek modern ve yüksek kapasiteli işletme yapımızla, gerekse uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimimizi içeren iş tecrübemizle faaliyetimizi sürdürüyoruz. Deneyimli kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti verme iddiamızla, Türk mutfağının en seçkin ve lezzetli yemeklerini üretmekteyiz.

TSE onaylı firmalardan malzeme tedariki yaparak Türk Gıda Kodeksine uygun sağlıklı üretim yapma ilkesiyle çalıştığımız işletmemizde, kalite ve hijyenden ödün vermeden müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her türlü yemeğin üretimini yaparak tabldot ve catering hizmetleri olarak sunumunu yapmaktayız.

Günlük kalori ihtiyacını ve damak zevklerini dikkate alarak mönü planlaması yapıyor ve aylık yemek listesini oluşturuyoruz. Yemeklerin üretiminden, müşteriye sunumuna kadar ki her aşamada müşteri memnuniyetine azami özen gösteriyoruz.
Çünkü biz; “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; ÖVÜNCÜMÜZDÜR.” İlkesiyle çalışıyoruz ve size de çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

 

BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE . . .
 

ÖZTAT GÜVENİLİR

Düzenli yemek servislerinizin daima sıcak ve zamanında sofranıza ulaşması için sarf ettiğimiz emeğimiz, müşterilerimizin bizlere olan güvenini daima üst seviyelerde tutmuştur. Öztat olarak bu güveni sonsuza tek taşımak için karşılaştığımız her durumda gerekeni yapmakta ve her zaman sahip olduğumuz değerlere yenilerini eklemek için mücadele etmekteyiz.
 

ÖZTAT SAĞLIKLI

Lezzetli ve sağlıklı bir yemeğin ana unsuru kaliteli malzeme kullanmaktır. Biz kalitemize güveniyor, tüm malzeme tedarikçilerimizin bir listesini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Tedarikçi listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

ÖZTAT TAM ZAMANINDA

Düzenli yemeklerinizde olduğu gibi, yerinde üretim ve özel davetlerinizde misafirlerinize ikram edeceğiniz yemeklerde de Öztat tam zamanında, olması gereken sayıda, hiçbir malzeme eksik kalmadan sofralarınıza ulaşacağına garanti veriyoruz. Bu sözümüzü yerine getirebilmek adına büyük bir ekiple birlikte gece-gündüz çalışıyoruz.

 

ÖZTAT VİZYON ve MİSYON

Kaliteli ve lezzetli bir yemek kelimesi ile Öztat Yemek Üretim Şirketini bütünleştirecek hamleler yaparak, geleneksel Türk mutfağı lezzetlerini, dünya mutfaklarıyla harmanlayan ve ideal sofra kavramında eksiksiz hizmet veren bir kuruluş olmak firmamızın benimsediği vizyondur. Misyonumuz ise kuruluşumuzu avrupa standartlarında bir mutfağa dönüştürmek, aynı zamanda da istihdama katkı sağlayan, devletine vergi ödeyerek ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olmaktır.

 

 


BELGELERİMİZ


Gıda Tarım İşlemte Kayıt Belgesi

ISO-9001

ISO-22000

ISO-45001

Çalışma Saatleri

Hafta içi :
06:30 - 20:00
Cumartesi :
06:30 - 17:00
Pazar : Kapalı
 

Bizimle Çalışın

Ahçı, kalfa, komi. Bir çok personel ihtiyaçlarımız olabiliyor. Lütfen bilgilerinizi bırakın
 

Düşünceleriniz

Yemeklerimizi tattınız mı?
Lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.

 

Neden Öztat Yemek

Kaliteli malzeme
Hijyen bilinci
Teknolojik yenilikler
Deneyimli aşçılar
Yöresel lezzetler
 
 

Türk Web Ajans